Poolvääriskivide ja kristallide tähendused ning mõju 6. apr. 2021 – Postitatud Uudised, Poolvääriskivid ja kristallid, Ehete valimine

Poolvääriskivide ja kristallide tähendused

Siit leiad meie e-poes enim kasutatud poolvääriskivide ja (Swarovski crystals) kristallide loendi ja lühikirjeldused.
Kui valid kivi või ehet kaupluses siis saad seda kätte võttes tunnetada ja tunda, kas see sobib sulle. Kui aga see võimalus puudub siis vali lihtsalt välimuse ja meeldimise järgi. Tavaliselt sedasi valitud kristallid osutuvad just nendeks “õigeteks”, sest kivi justkui ise tuleb Sinu ellu.

Ametüst – Ametüstil on võimas tervistav ja puhastav vägi ning see tõstab vaimset teadlikkust. Ametüst toetab mõõdukust ning on abiks näiteks purju jäämise vältimisel, lisaks on sel kainestav mõju ülemääraste hirmude ja füüsiliste kirgede suhtes. Ametüst saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokeeringutest. Kõrgemal tasandil kasutatuna avab ametüst teise reaalsuse. Loe rohkem ametüsti kohta klikates siia

käevõru poolvääriskivist

Kaltsedoniga käevõru

KaltsedonSee on hoolitsev kivi, mis edendab vendlust ja head tahet. Seda saab kasutada mõtete ülekandmise ja telepaatia toetamiseks. Kivi neelab negatiivset energiat ja neelab seda, et takistada selle edasist ülekandmist. Kaltsedon harmoniseerib meelt, keha, tundeid ja vaimu. Kaltsedon on võimas puhastaja, kaasa arvatud lahtiste haavade puhul. Kivi suurendab füüsilist energiat, tasakaalustab keha ja tundeid. Ravib silmi, luid, põrna ja vereringet.

Rodoniit – Emotsionaalne tasakaalustaja, mis toidab armastust ja innustab inimkonna vendlust. Suudab näidata probleemide mõlemat külge. Rodoniit ergutab, puhastab ja aktiveerib südant ning südametšakrat. Kasulik kivi solvangute tagasipööramiseks ja kättemaksu takistamiseks. Tasakaalustab ja liidab füüsilisi ja vaimseid energiaid, mahendab meeltesegadust. Lisaks on kivi heaks haavade tervendajaks, näiteks ka putukahammustused. Mõjub hästi luude kasvule ja on abiks autoimmuunhaiguste puhul.

Roosa kvarts – Roosa kvarts on väga tähtis südame ja südametšakraga seotud kristall. See on lõpmata rahu ja tingimatu armastuse kivi. Roosa kvartsi omaduseks on avada süda kõigil tasanditel ning loob enesearmastust ning tervenemist. Roosa kvarts on hea kivi ka trauma või kriisi korral. Loe pikemalt roosa kvartsi kohta.

poolvääriskivde müük e-pood

Sodaliidist käevõru.

Sodaliit – Sodaliit ühendab loogika intuitsiooniga, avab vaimse taju. See on selgust toov kivi, mis tasakaalustab emotsioone ja annab mõttetegevusele tegevust. Nagu kõik tumesinised kivid, aitab sodaliit kogeda sügavat rahu, mistõttu sobib mediteerimiseks. Sodaliit aitab toetada keha kaitsefunktsioone ja on abiks lümfisüsteemile. Lisaks kivi tasakaalustab ainevahetust, ravib unetust ja kurku ning alandab vererõhku.

Swarovski pärl –  Kristallpärlid (Crystal Pearls) on ehtsate pärlite imelised koopiad. Kristallpärlid on valmistatud unikaalsest kristalsest materjalist. Need on kaetud uudse pärlilaadse kattega, mis annab täiusliku siidiselt pehme ümara pinna. Kauneid Swarovski pärleid on saadaval erinevates värvitoonides, lisaks erinevates suurustes ja kujudes. Loe siit rohkem  Swarovski pärlitest.

Swarovski käevõru kristallidega

Swarovski pärlitest ja kristallidest käevõru.

Swarovski kristall – Aastal 1892 leiutas Daniel Swarovski erilise tehnoloogia, mille abil hakati tootma Swarovski kristalle. Need ei ole päris kalliskivid, kuid need on valmistatud kõrgel temperatuuril klaasist, sulatades ränioksiidi pulbrit pliiga. Selle tulemusena moodustub see, mida nimetatakse pliikristalliks. Väga täpset protsessi ei teata, kuna Swarovski on selle patenteerinud, kuid selle sisaldus on ligikaudu 32%, et suurendada kristallide murdumisnäitaja sarnasust teemandiga. Loe rohkem Swarovski kristallide kohta.

Tiigrisilm – Tiigrisilm kombineerib maaenergiat päikeseenergiaga, et luua kõrget vibratsioonitaset, mis on siiski maandatud, ja tõmbab vaimsed energiad Maa peale. Tiigrisilma kantakse talismanina halbade soovide ja needuste vastu. Psühholoogiliselt ravitseb enesehinnangu ja enesekriitikaga seotud probleemide korral. Leevendab depressiooni ja parandab meeleolu. Lisaks tervendab silmi ja soodustab öiseid nägemusi, ravitseb kurku ning leevendab spasme.

Hea teada! Kõik s7ehted.ee veebilehel kirjeldatud kivide ja poolvääriskivide tähendused on kokku kogutud erinevatest allikatest. Me ei garanteeri ega luba, et kirjeldatud kivide omadused omavad nimetatud toimet või mõju. Samuti ei ole mõeldud need meditsiiniliste probleemide lahendamisel.

 

 

 

Jääradele sobivad kivid ja kristallid »