Kõrvarõngad naistele 8. juuli 2021 – Postitatud Uudised, Ehete valimine, Ehtemood

Kõige lihtsam viis oma välimust muuta on vahetada kõrvarõngaid, millega saad anda oma välimusele juurde iseloomu, sära ja särtsu. Erinevalt teistest ehetest, saab kõrvarõngaid presenteerida igal aastaajal, sest need paistavad alati kenasti välja.

KUIDAS VALIDA KÕRVARÕNGAID?

Mina vahetan kõrvarõngaid iga päev, vastavalt meeleolule ja tujule, vastavalt riietusele ja olukorrale. Kannan nii terasest,  hõbedast kui ka kullast kõrvarõngaid, mis on täiendatud erinevate kivide ja kristallidega, nii on valik mitmekesisem ja lihtsam neid erinevat stiili riietuse juurde sobitada. Väärismetallid on kõrvale kõige sõbralikumad, kuigi paljud taluvad ühtemoodi hästi kõike metalle ja materjale. Nii et kui Sina hea lugeja oled tundlikuma kõrvaga siis eelista kulda ja hõbedat või terast (vähemalt tasub proovida).

 Ükskõik kui uhke või lihtne su stiil on, Sinine Seitse ehted sobivad sulle alati!

S7ehted.ee e-poes on müügil erinevad kõrvarõngad, materjalidest on kasutusel nii hõbedast (kullatud hõbe) kui ka terasest metallosadega, nii saad valida omale sobiva kõrvarõngapaari. Iga toote juures on ära toodud ligikaudsed mõõdud, et saaksid aimu kui suure või väikese tootega tegemist on. Lisaks on loomulikult kirjas, mis materjalist need on tehtud ja kus need valmistatud on. Nii on Sul kõige mugavam sobiv toode välja valida.

ERINEVAT TÜÜPI KÕRVARÕNGAD

Kõrvarõngaid on väga palju erinevat tüüpi ning nendel on pandud erinevaid nimetusi. Alljärgnevalt on välja toodud mõned levinumad kõrvarõngaste tüübid ja nende levinud nimetused.

 • Postkõrvarõngad/poltkõrvarõngad, täppkõrvarõngad (ingl. k. post earrings) Seda tüüpi
  kõrvarõngad

     Minimalistlikud kõrvarõngad

  kõrvarõngad on lihtsa joone ja minimalistliku disainiga, neid on lihtne sobitada erineva riietuse juurde ning samas ei ole nad liiga väljakutsuvad. Sellised kõrvarõngad on väga levinud. Kaunistuseks võib olla kas poolvääriskivi või kristall aga ka lihtsalt metallist pall või muu kujutis.

  S
  obivad hästi kandjale, kes soovib hoida tagasihoidlikumat ja väljapeetumat joont ning kindlasti lemmik minimalistliku stiili austajatele.

 • Rippuvad kõrvarõngad (inglise k. hanging earrings aga ka dangle earrings) Rippuvaid

  Rippuvad kõrvarõngad

  kõrvarõngaid on väga palju erinevat tüüpi. Need võivad olla nii kettidega kui ka pärlitega või erinevate kujundite kombinatsioon. Rippuvad kõrvarõngad sobivad julgemale ehtekandjale, sest need paistavad rohkem välja ning teinekord ongi need lisatud välimusele just erilisema väljanägemise jaoks.

 • Kinnise rõngaga kõrvarõngad (inglise k. hoop earrings) Nagu nende nimigi ütleb, on kõrvarõngad ümmargused rõngad. Kõrvarõnga ring läbib kõrva ja see ühendatakse omavahel kõrva tagumisel poolel. Sellist tüüpi kõrvarõngaid on paljudes eri suurustes, kuni õlgadeni rõngasteni välja. Võivad olla erinevate mustritega ning ka kivikestega kaetud. Samuti väga levinud kõrvarõngatüüp. Suuremad rõngad sobivad juba julgematele kandjatele.
 • Väikesed kõrvarõngad (inglise k. huggie) on rõnga kujuliste kõrvarõngaste väiksem versioon. On sarnased rõngastele, mis ühendatakse omavahel kõrva tagumisel poolel. Erinevuseks on see, et need sobivad ka kõhrepiirkondadele ja asetsevad tihedalt kõrva ääres ning püsivad kogu päeva kindlalt paigal.

ERINEVAD KÕRVARÕNGASTE KINNITUSED

Nii nagu on erinevaid kõrvarõngaid on kõrvarõngastel erinevad  kõrvarõngaste tüübid. Nii võib olla näiteks rippuvatel kõrvarõngastel nii konksuga kinnitus kui ka poltkõrvarõnga tüüpi kinnitus või muu variant. Ehk et üks ei välista teist ja ei ole parem või halvem. Kõige olulisem on, et oleks valitud õige variant lähtuvalt nii enda mugavusest ja eelistusest kui ka kõrva enda kujust. Oluline on, et need püsiksid kogu kandmise aja kindlalt paigas.

 • Konksuga kõrvarõngad (inglise k. fish hook earrings) – väga levinud kõrvarõngaste kinnitus.
  swarovski pärlitega kõrvarõngad

     Konksuga kõrvarõngad

  Seda tüüpi konkse on mugav ja lihtne kasutada ning need sobivad enamasti alati. Soovitame kasutada kummist läbipaistvat tagust, sest need võivad kergesti jääda riietuse külge ja ära kukkuda. Sinine Seitse veebipoest ostes on seda tüüpi konksudele lisatud turvalisuse tagamiseks silikoonist tagused, mida saab soovi korral kasutada.

 • Kinnise konksuga kõrvarõngad (inglise k. lever back earrings) – sarnased konksudega kõrvarõngasele, millede tagusel on kinnitus, nii püsivad need kindlalt paigas.
 • Postkõrvarõngad (inglise k. post earrings) – sirgelt läbi kõrva asetsevad, taguseks kasutatakse kas silikoonist või samast metallist kinnitust nagu on kõrvarõngas ise.

 

« Tiigriaastal kanna tiigrisilmast ehteid
Poolvääriskivide ja kristallide tähendused ning mõju »