Toodete kohaletoimetus

NB! palume märkuste lahtrisse (aadressi väljade all) märkida sobiv pakiautomaat (SmartPOST või Omniva) ning asukoht, kuhu soovite pakki tellida. Jättes lahtri tühjaks postitame paki lähimasse  pakiautomaati või selle puudumisel Omniva postkontori kaudu.

Toodete kohaletoimetus posti teel on fikseeritud maksumusega 3 eurot, mis kajastatakse tellimuse käigus ostukorvis. See sisaldab nii transporti kui ka pakendit. Pakendiks kasutame Woola villaümbrikut, mis võimaldab saata minimaalse pakendi kuluga.

Kui tellimus ületab 35 eurot siis tellimusele postikulu ei lisandu, tasuta transport rakendub ostukorvis automaatselt.

Tooted postitame hiljemalt 1-3 tööpäeva jooksul (v.a. eritellimused ja kui ei ole kokku lepitud teisiti), pakk saabub tavaliselt 2-5 tööpäeva jooksul.

Itella SmartPosti pakiautomaat – SmartPosti pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti.  Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi.Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. NB pakk tuleb automaadist välja võtta 7 päeva jooksul! SmartPOSTi kauba tellimisel on teenuse hind 3.00 eur.

Omniva pakiautomaat – Kiire, mugav ja soodne viis saata pakke.  Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi.Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätteTeenuse hind 3.00 eur.

Omniva tähitud maksikiri – Tähitud kiri antakse üle kahe tööpäeva jooksul, allkirja vastu. Kui kirja üle anda ei õnnestu, jäetakse saajale teade ja ta saab kirja 15 päeva jooksul kätte postkontorist. Teenuse hind 3.00 eur.

Tulen ise järgi – Selle valiku puhul peab olema eelnevalt kokku lepitud. Kasutame seda äärmisel vajadusel ja antud pandeemia tingimustes ei ole seda valikut võimalik kasutada.

 

 

 

error: