Roosa kvartsiga ehted – leiad armastuse ja peletad halva energia! 8. jaan. 2021 – Postitatud Poolvääriskivid ja kristallid, Poolvääriskivi roosa kvarts ja ametüst

Roosa kvartsiga ehted aitavad leida armastust ja õnne! Või tee roosa kvartsiga vanni …

Kivi värv: roosa

Kivi välimus: tavaliselt läbikumav, võib olla läbipaistev, mõnikord trummeltöödeldud. Leidub igas suuruses.

Peamised leiukohad: Ameerika Ühendriigid, Jaapan, India, Brasiilia, Madagaskar jne.

Roosa kvarts on väga tähtis südame ja südametšakraga seotud kristall. See on lõpmata rahu ja tingimatu armastuse kivi. Roosa kvartsi omaduseks on avada süda kõigil tasanditel ning loob enesearmastust ning tervenemist. Roosa kvarts on hea kivi ka trauma või kriisi korral.

poolvääriskivi roosa kvarts

Kui on igatsus armastuse järgi siis roosa kvarts saab Sind selles aidata, ta aitab seda ligi tõmmata. Aseta kivi näiteks voodi kõrvale või kodu suhtenurka. See on suhete kivi, mis seostab meid sõprade, armastajate ja nende külgedega meie elus, millele pühendame oma elus rohkesti emotsionaalset energiat. Roosa kvarts esindab kõike seda, mis meid enda arvates toetab.

 Võimsa roosa kvartsi rahustamiseks kasuta seda koos ametüstiga.

Kui sa oled juba suhtes siis roosa kvarts aitab taastada usaldust ning soosib tingimusteta armastust. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega ning on suurepärane kivi keskea kriisi korral. Lisaks soodustab igat sorti ilu vastuvõtmist.

Emotsionaalsel tasandil on roosa kvarts kõige parem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta. Leevendades samal ajal sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest. Kui elus ei ole armastust olnud siis kivi avab südame, nii et muutute armastusele vastuvõtlikuks. Kui olete oma armastusest ilma jäänud siis ta aitab teil selle kaotusega toime tulla. Kivi aitab enesega leppida ja iseendale andestada, tugevdades nii enesehinnangut kui ka eneseusaldust.

Roosa kvarts õpetab, kuidas iseennast armastada. See on olulise tähtsusega eriti siis kui arvate, et teised teid ei armasta. Armastust ei saa vastu võtta kui iseennast ei armasta.

roosast kvartsist käevõru

Kõige parem oleks kanda roosat kvartsi südame kohal aga ka teised kandmise viisid on aktsepteeritavad.

Roosa kvartsi tervendavad omadused:

  • tugevdab südant ja vereringet
  • aitab rinna- ja kopsuprobleemide korral
  • tervendab neere ja neerupealiseid
  • leevendab peapööritust
  • suurendab viljakust

Roosa kvartsi erinevad kasutamise võimalused

Tee roosa kvartsiga vanni!

See aitab tervendada ja rahustada Sinu emotsioone. Pärast väsitavat tööpäeva võib pikk vanniskäik hoolitseva kristalliga olla just see, mida enim vajad. Enne vanni loo vastav meeleolu kas küünalde või näiteks aroomilambiga, kuhu lisa mõni tilk lõõgastavat lavendlit. Lase vanni soe vesi ja esmalt aseta roosa kvarts mõneks minutiks vette, enne kui sa ise siss lähed. Mine vanni ja tunneta armuküllaseid energiad, mis sind ümbritsevad. Võta oma kivi kätte ning hoia seda mõni minut südame juures. Seejärel lõõgastu vannis veel 5 minutit. Kui vannist välja tuled siis täna oma kristalli armastusega tehtud töö eest. Puhasta peale kasutamist oma kivi. Kristallide puhastamisest kirjutasin siin.

Puhasta roosa kvartsiga maja energiaid

poolvääriskividest ehted roosa kvarts

Roosa kvartsiga käevõru

Kui soovid pärast tüli või peale mõnda muud energiat kahandavat juhtumit oma kodus energiataset uuesti tõsta siis piserda kõikidesse tubadesse roosa kvartsi essentsi. Seda on lihtne ise valmistada. Kõigepealt loputa oma kristalli voolava vee all, seejärel aseta see klaasnõusse- või kannu. Täida see mineraalveega kuni kivi on kaetud. Seejärel aseta 1-12 tunniks aknalauale, kus päikesevalgus pääseb ligi, mida kauemaks jätad seda tugevam saab essents. Vala vedelik pihustiga pudelisse ja piserdamise ajal (liikudes välisuksest päripäeva) palu, et essentsi tervendavad võnked ajaksid õnnetuse sinu kodust eemale. Kasuta seda alati peale tülisid või häirivaid sündmusi.

OSTA ROOSA KAVRTSIGA EHTEID

Tähelepanu! Kristallid on Sinu uskumise korral head abimehed, mistahes füüsiliste ja vaimsete probleemide korral. Aga nad ei asenda arsti poolt ettenähtud ravi ja muid meditsiinilisi ettekirjutusi!

Kasutatud allikad:

“Kristallide piibel“ Judy Hall

„Kristallide energia“ Mary Lambert

„Kristallravi“ Tilly Lister

Hea teada! Kõik s7ehted.ee veebilehel kirjeldatud kivide ja poolvääriskivide tähendused on kokku kogutud erinevatest allikatest. Me ei garanteeri ega luba, et kirjeldatud kivide omadused omavad nimetatud toimet või mõju. Samuti ei ole mõeldud need meditsiiniliste probleemide lahendamisel.

« Jääradele sobivad kivid ja kristallid
Ametüstiga ehted. Poolvääriskivi ametüst mõju: leevendab kurbust, puhastab aurat ja aitab kaalu langetada! »