Jääradele sobivad kivid ja kristallid 2. märts 2021 – Postitatud Poolvääriskivid ja kristallid, Tähtkujud ja astroloogia

Jäärad on väga positiivsed ja tegusad inimesed ning nad ongi tuntud selle poolest, et teevad asjad reaalselt ka ära. Nad on tihti oma valitud erialal juhtrollis, nad on võistlushimulised ning dünaamilised.

Jääradele sobivad ehted ja kristallid

jäärade tähtkuju ehtedJääradele sobivad kristallid: akvamariin, aventuriin, tsitriin, granaat, jaspis, topaas, ametüst, tiigrisilm
Valitsev planeet: Mars
Element: tuli
Sünnikivi: teemant, rubiin
Õnnenumbrid: 6 ja 9
Õnnevärv: punane
Õnneripats: võti
Sünniaeg: 21.märts -20.aprill

kõrvarõngad ametüstiga

Ametüstist kõrvarõngad jäärale

Esimese tähtkujuna tähistab jäära kohalolek alati millegi energilise ja rahutu algust. Nad otsivad pidevalt dünaamikat, kiirust ja konkurentsi, olles alati esimesed kõiges – alates tööst kuni seltskondlike koosviibimisteni.

Tänu oma valitsevale planeedile Marsile ja sellele, et ta kuulub Tule elementi, on Jäär üks aktiivsemaid sodiaagimärke. Jäärade loomuses on tegutseda, mõnikord enne kui nad mõtlevad.

Tihtilugu on jääradel keeruline teha oma elus suuri muutusi, samas omandavad nad kiiresti fakte ja võivad olla liigselt impulsiivsed.

tähtkuju ehted jäär

Granaadist käevõru jääradele

Päike annab neile suurepärase organiseerimisoskuse, harva kohtame jäära, kes ei suudaks mitut asja korraga teha. Jäärad on väga positiivsed ja tegusad inimesed ning nad ongi tuntud selle poolest, et teevad asjad reaalselt ka ära. Nad on tihti oma valitud erialal juhtrollis, nad on võistlushimulised ning dünaamilised.

Jäära sünnikivid teemant ja rubiin

Jäära sünnikivi teemant sümboliseerib ehedust ning suudab Jäära elu korda seada. See toetab tema tugevat iseloomu ning julgustades teda olema kartmatu, meelekindel ja tugev. Samuti suudab see tuua selgust, muutes Jäära teiste vastu tähelepanelikumaks. Võimalik on asenduseks teemantile kasutada valget kristalli, näiteks Swarovski crystal tooni.

tiigriaasta ehted

Tiigrisilma käevõru jäärale

Jäärad on kartmatud ja julged. Nad on sündinud juhid ning pakatavad energiast. Nad on motiveeritud ning teevad kõike kirega, olles samal ajal spontaansed ja julged. Nad on elu vastu uudishimulikud ning neile meeldib kõike põhjalikult uurida. Ilma vaevata suudaad nad kiiresti algatada uusi projekte ning need ka edukalt ellu viia.

Jäära nõrkuseks on kahtlemata tema kangekaelsus, temaga suhtes olemisel peab olema kannatlik. Jäärale ei meeldi kui talle öeldakse, mida ta tegema peab või neid kamandatakse.

 

Kristallid, mis abistavad jäärasid

Ahhaat – aitab tugevdada taju ning ühtlasi turgutab analüütilisi omadusi.

Lepidoliit – annab otsuste tegemisel keskendumisvõimet ja mõtteteravust

Lilla fluoriit – maandab ja tasakaalustab tõhusalt spirituaalset energiat, soodustab erapooletust

Rubiin – annab julgust ja väärikust, toetab tugevat juhtimist, aitab eesmärke ellu viia

Leia siit ametüstist ehted, mis sobivad jääradele

Leia siit granaadist käevõru jääradele

Leia siit tiigrisilmast ehted jääradele

Hea teada! Kõik s7ehted.ee veebilehel kirjeldatud kivide ja poolvääriskivide tähendused on kokku kogutud erinevatest allikatest. Me ei garanteeri ega luba, et kirjeldatud kivide omadused omavad nimetatud toimet või mõju. Samuti ei ole mõeldud need meditsiiniliste probleemide lahendamisel.

 

« Poolvääriskivide ja kristallide tähendused ning mõju
Roosa kvartsiga ehted – leiad armastuse ja peletad halva energia! »