Laost otsas

Roosast kvartsist käevõru kullatud detailidega

Armas ja õrn käevõru populaarsest roosast kvartsist. Kuldsed detailid lisavad sära ja pidulikkust. Kullatud detailid on pikemalt vastpidavad ja ei määri. Ripatsiks on pastellroheline klaaskristall.

Käevõru sobib kõige paremini randme ümbermõõdule ca 15 -15,5cm. Kui vajad suuremat või väiksemat siis palun lisa tellimusse ilma varuta mõõdetud randmeümbermõõt kitsamast kohast.

Käevõru saadetakse organza kotikeses, kus on seda hea hoiustada või ka kinkimiseks.

NB! Kivide ehtsust on kontrollitud pistelise kontrolli käigus proovikojas!

17,99 

Laost otsas

Roosa kvarts on väga tähtis südame ja südametšakraga seotud kristall. See on lõpmata rahu ja tingimatu armastuse kivi. Roosa kvartsi omaduseks on avada süda kõigil tasanditel ning loob enesearmastust ning tervenemist. Roosa kvarts on hea kivi ka trauma või kriisi korral.

Kui on igatsus armastuse järgi siis roosa kvarts saab Sind selles aidata, ta aitab seda ligi tõmmata. Aseta kivi näiteks voodi kõrvale või kodu suhtenurka. See on suhete kivi, mis seostab meid sõprade, armastajate ja nende külgedega meie elus, millele pühendame oma elus rohkesti emotsionaalset energiat. Roosa kvarts esindab kõike seda, mis meid enda arvates toetab.

Loe rohkem roosa kvartsi omaduste kohta SIIT

Helmeste materjal

Klaaskristall, Roosa kvarts

värv

heleroheline, roosa

metallosad

24k kullatud