Soodus

Käevõru kaltsedonist, kuldse Swarovski pärliga

Kaltsedonist käevõru kuldse Swarovski pärliga. Kullatud (24k) metallosad on vastupidavad.

Valged helmed on läbimõõduga 8mm, suure pärli mõõdud 12mm. Käevõru sobib kõige paremini randme ümbermõõdule 15 – 16cm. Sobita käevõru Swarovski pärlitest kõrvarõngastega, nii saad kokku tervikliku komplekti.

Toode tuleb koos paberist kokkuvolditava kinketaskuga.

Valmistatud ja disainitud armastusega Eestis.

Viimane pilt on illustreeriv, müügil on üks (1) käevõru.

9,99 

Laos

SWAROVSKI kristallpärlid (Crystal Pearls) on ehtsate pärlite imelised koopiad. Kristallpärlid on valmistatud unikaalsest kristalsest materjalist. Need on kaetud uudse pärlilaadse kattega, mis annab täiusliku siidiselt pehme ümara pinna. Kauneid Swarovski pärleid on saadaval erinevates värvitoonides, lisaks erinevates suurustes ja kujudes. Enamlevinud on ümara kujuga pärl, mida on alates suuruses 0,3 –  1,6 cm läbimõõduga…

Soovid rohkem infot Swarovski kristallide ja pärlite kohta?

Loe edasi siit: https://s7ehted.ee/hea-teada-mis-need-swarovski-kristallid-ja-parlid-tegelikult/

Kaltsedon – See on hoolitsev kivi, mis edendab vendlust ja head tahet. Seda saab kasutada mõtete ülekandmise ja telepaatia toetamiseks. Kivi neelab negatiivset energiat ja neelab seda, et takistada selle edasist ülekandmist.
Kaltsedon harmoniseerib meelt, keha, tundeid ja vaimu. Kaltsedon on võimas puhastaja, kaasa arvatud lahtiste haavade puhul. Kivi suurendab füüsilist energiat, tasakaalustab keha ja tundeid. Ravib silmi, luid, põrna ja vereringet.

Ehete puhastamise ja hooldamise kohta loe siit

värv

kuldne, valge

Helmeste materjal

Kaltsedon, Swarovski pärl

metallosad

24k kullatud