Kingitus emale! Sõnumiga käevõru! Vali kivid, vali suurus!

Emale armas kingitus, sobib hästi emadepäevaks, kuid ka muudel tähtpäevadel ema meeles pidamiseks. Vali ise, millistest helmestest käevõru soovid emale kinkida! Vali rippmenüüst ja näed vasakul oma valikust pilti.

Tee kingitus emale, mis tuleb otse südamest ja on graveeritud eesti keeles kaunile südamekujulisele ripatsile.

Helmeste läbimõõt 0,8mm, hea suurus, mis ei sega ja on mugav kandjale. Terasest metallosad ei roosteta ja püsivad pikalt. Kvaliteetne elastikpael. Käevõru valmistatakse Eestis eritellimusena ja käsitööna!
Kui soovitud suurus on otsas, vali lihtsalt teine suurus ja kirjuta tellimisel õige mõõt! Küsimuste korral kirjuta julgesti: sirja@s7ehted.ee.

Käevõruga kaasas on kokkuvolditav kinketasku ning käevõru on pakitud organza kotikesse.

 

 

17,99 

Puhasta

Kaltsedon – See on hoolitsev kivi, mis edendab vendlust ja head tahet. Seda saab kasutada mõtete ülekandmise ja telepaatia toetamiseks. Kivi neelab negatiivset energiat ja neelab seda, et takistada selle edasist ülekandmist. Kaltsedon harmoniseerib meelt, keha, tundeid ja vaimu. Kaltsedon on võimas puhastaja, kaasa arvatud lahtiste haavade puhul. Kivi suurendab füüsilist energiat, tasakaalustab keha ja tundeid. Ravib silmi, luid, põrna ja vereringet.

Roosa kvarts – Roosa kvarts on väga tähtis südame ja südametšakraga seotud kristall. See on lõpmata rahu ja tingimatu armastuse kivi. Roosa kvartsi omaduseks on avada süda kõigil tasanditel ning loob enesearmastust ning tervenemist. Roosa kvarts on hea kivi ka trauma või kriisi korral. Loe pikemalt siit  roosa kvartsi omadused ja mõju.

Helmeste materjal

Heleroheline kaltsedon, Helesinine kaltsedon, Lilla kaltsedon, Roosa kvarts

metallosad

teras

SUURUS

L / XL 16 -16,9 cm, S/M 15 – 15,9 cm

RIPATS

Kullatud terasest ripats SÜDA – graveering: Kallile emale!, Terasest ripats SÜDA – graveering: Kallile emale!