Laost otsas

Poolvääriskividest käevõru ametüstiga, Swarovski kristallide ja Swarovski pärlitega, hõbedast metallosad

Poolvääriskivist käevõru mati ametüsti helmega, sära annavad kuldsed Swarovski kristallid ning pärlid. Lilla Swarovski kristallist südamega ripats. Metallosad hõbedast (925).

SUURUSE INFO: Kirjuta tellimuse vormistamisel märkused tellimuse kohta kasti oma randme ümbermõõt (NB! ilma varuta) ja saad sulle sobiva käevõru.

Kõrge vibratsiooniga. Tõstab vaimset teadlikkust. Tugevdab immuunsüsteemi, aitab vabaneda sõltuvustest.

Loe lähemalt Swarovski kristallide ja pärlite kohta blogist: https://s7ehted.ee/kogu-tode-mis-need-swarovski-kristallid-ja-parlid-tegelikult/

Valmistatud Eestis käsitööna, autor Sirja Mäekivi.

 

23,00 

Laost otsas

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi, mis on kõrge vaimse vibratsiooniga. Ametüstil on võimas tervistav ja puhastav vägi ning see tõstab vaimset teadlikkust. Ametüst toetab mõõdukust ning on abiks näiteks purju jäämise vältimisel, lisaks on sel kainestav mõju ülemääraste hirmude ja füüsiliste kirgede suhtes. Ametüst saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokeeringutest. Kõrgemal tasandil kasutatuna avab ametüst teise reaalsuse.

Ametüsti saab kasutada meele rahustamiseks või vastupidiselt meele ergutamiseks, ta kergendab otsuse tegemise protsessi, kaasates terve mõistuse ja sisemise intuitsiooni ning rakendades otsused ja taipamise praktikasse.  Ametüst on hea abimees mediteerimisel, sest aitab viia mõtted maapealsetelt asjadelt mujale ning aitab kaasa rahu ja sügavama mõistmise saavutamisele. Ametüst aitab keskenduda ning oma võimeid kontrollida. See soodustab uute ideede omaksvõtmist ning aitab ühendada põhjuse tagajärjega.

Ametüst tugevdab emotsionaalset keskendumist, see hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust. Leevendab kurbust ja leina, aitab leppida kaotusega.

Ametüst on üks kõige vaimsemaid kive, mis edendab jumalikku armastust, andes võime taibata selle tõelist omadust. See avab intuitsiooni ja suurendab psüühilisi andeid. Ametüst on väga sobilik meditatsiooni- ja kristallidelt ennustamise kivi ning selle võib paigutada ergutamiseks kolmandale silmale.

Loe lähemalt blogist poolvääriskivide puhastamise ja hoiustamise kohta: https://s7ehted.ee/blogi/

POOLVÄÄRISKIVID

Ametüst, Swarovski kristall, Swarovski pärl

metallosad

hõbe (925)

värv

kuldne, lilla