Poolvääriskividest käevõru, roosa kvarts, druzy kivi, Swarovski pärlid

Kaunis roosades toonides naiselik  käevõru roosa kvartsiga. Pastelroosad Swarovski pärlid, Swarovski kristallid ja suur värvitud druzy kivi. Metallist vahekaunistused. Metallripatsi peal Sinine Seitse logo. Valmistatud Eestis käsitööna.
Helmeste läbimõõt 0,8 cm, druzy kivi mõõdud 2 x 3 cm.

Sobib keskmisele suurusele, randme ümbermõõdule ca 16,5 -18 cm.

Vaata blogist kuidas ehteid hooldada.

24,00 

Laos

Roosa kvarts on väga tähtis südame ja südametšakraga seotud kristall. See on lõpmata rahu ja tingimatu armastuse kivi. Roosa kvartsi omaduseks on avada süda kõigil tasanditel ning loob enesearmastust ning tervenemist. Roosa kvarts on hea kivi ka trauma või kriisi korral.

Kui on igatsus armastuse järgi siis roosa kvarts saab Sind selles aidata, ta aitab seda ligi tõmmata. Aseta kivi näiteks voodi kõrvale või kodu suhtenurka. Roosa kvarts on suhete kivi. See seostab meid sõprade, armastajate ja nende külgedega meie elus, millele pühendame oma elus rohkesti emotsionaalset energiat. Roosa kvarts esindab kõike seda, mis meid enda arvates toetab.

 Võimsa roosa kvartsi rahustamiseks kasuta seda koos ametüstiga.

Kui sa oled juba suhtes siis roosa kvarts aitab taastada usaldust ning soosib tingimusteta armastust. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega ning on suurepärane kivi keskea kriisi korral. Lisaks soodustab igat sorti ilu vastuvõtmist.

Loe rohkem roosa kvartsi kohta siit.

Sulle võib meeldida ka…